اولتراپي (ultherapy) ليفت صورت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همه افراد دوست دارند پوستي شاداب و بدون چين و چروك داشته باشند، اما همه ما وقت كافي براي گذراندن دوره نقاهت جراحي پلاستيك و يا حتي بودجه كافي براي اين كار را نداريم، حتي بعضي از افراد ترس شديدي نسبت به جراحي و عمل داريم.
اولتراپي يك روش درمان بدون عارضه و به واسطه ultrasound (امواج صوت) همراه با واكنش طبيعي بدن نسبت به روند انجام ليفت صورت-گردن-پيشاني-غبغب توسط اين امواج ميباشد.
اولتراپي يا همان هايفو تراپي (hifu) درماني بدون جراحي است بدين منظور كه شما به مقصود خود يعني سفت و ليفت شدن پوست بدون انجام هيچ جراحي ميرسيد!
اين روش يكي از روش هاي مورد علاقه ما در خصوص جوان سازي پوست ميباشد و براي افرادي كه واقعا ميخواهند روشي را كه تاثير واقعي بر روي پوست آنها داشته باشد بسيار عالي است.
_اولتراپي چيست؟
اولتراپي روشي است بدون جراحي و غير تهاجمي كه با تمركز بر روي امواج صوت و واكنش طبيعي بدن به استفاده از اين امواج باعث ليفت و سفت شدن و روشن شدن و از بين بردن چروك هاي پوست ميشود.
_مزاياي اولتراپي چيست؟
◦ سفت شدن پوست كه باعث جوان نشان دادن پوست ميشود.
◦ روشي بدون جراحي و غير تهاجمي است.
◦ هيچ دوره نقاهتي ندارد!
◦ مهم تر از همه نتيجه آن طبيعي جلوه دادن شماست !
با اولتراپي شما هيچ دوره نقاهتي نداريد و بعد از انجام آن مستقيم ميتوانيد به روند روزانه زندگي خود برسيد.
هيچ تغيير افراطي و غير طبيعي بر روي ظاهر و پوست شما نميگذارد. تمامي تغييرات از درون و لايه هاي زيرين پوست كم كم بر روي سطح پوست شما ايجاد ميشود.
_اولتراپي چگونه عمل ميكند؟
اولتراپي روشي نوين در بحث و رشته پوست ميباشد و برخلاف ليزر كه از قسمت بيرون به لايه هاي زيرين نفوذ ميكند و همين امر ممكن است باعث اثراتي بر روي سطح پوست مانند قرمزي، زخم و با كبودي بگذارد ، اولتراپي مقدار معين و مشخصي از انرژي را به لايه هاي زيرين پوست جايي كه كلاژن وجود دارد ميرساند.
در اين روش امواج صوت به لايه هاي زيرين پوست نفوذ كرده و با انتقال اين انرژي به لايه و محلي كه كلاژن زندگي ميكند مانند يك ژنراتور عمل كرده و قدرت كلاژن را افزايش ميدهد و همين امر باعث ليفت پوست در گذر زمان ميشود.
تكنولوژي امواج صوت (ultra sound) روشي غير تهاجمي از درون بدن به بيرون ميباشد و نتيجه آن طي ٣-٢ ماه بعد از انجام درمان آغاز و بين ٦ تا ١ سال ادامه دارد.
اولتراپي روشي غير تهاجمي است كه تاييديه F.D.A را به همراه خود دارد.
_روش درمان با اولتراپي چه قدر طول ميكشد؟
روند درمان با اولتراپي معمولا بين ٦٠ الي ٩٠ دقيقه طول ميكشد اما در نهايت به متخصصي كه اين كار را انجام ميدهد و ناحيه تحت درمان بستگي دارد.
هيچگونه مراقبت بعدي براي اين درمان وجود ندارد.
_چه كسي ميتواند كانديداي خوبي براي استفاده از اين روش باشد؟
افرادي كه شلي و افتادگي پوست را در نواحي دور چشم، زير گلو ، پايين صورت را احساس ميكنند.
به طور معمول آنهايي كه در دوران ٣٠ سالگي و بيشتر به سر ميبرند.
در حالي كه اولتراپي جايگزين جراحي نيست اما همچنان افرادي هستند كه كه ميخواهند پوست آنها ليفت شود اما هنوز از نظر روحي ، اقتصادي ، و دلايل شخصي امادگي جراحي را ندارند.
همچنين افرادي جواني هستند كه دوست دارند ظاهري جوانتر فراتر از انچه كه هستند داشته باشند.
_آيا روش درمان با اولتراپي روشي بدون خطر ميباشد؟
اين روش بسيار طبيعي است، بدون جراحي است، هيچ دوره نقاهت و مراقبت بعد لازم نسيت ، داراي تاييديه F.D.A ميباشد.
قطعا اين روش به عنوان نوين ترين روش هاي درمان در سر تا سر دنيا و بين ٤٠٠،٠٠٠ مريض امتحان شده و در تمامي كلينيك ها در حال انجام ميباشد.
امواج صوت به غير از اين در تمامي روش هاي درماني و رشته هاي مختلف بيشتر از ٥٠ سال است كه در حال انجام و استفاده ميباشد.
_درمان با اولتراپي نياز به چند دوره دارد؟
در اين روش پوست شما حتي ١ سال بعد از درمان نيز بسيار شاداب ميباشد اما بايد بدانيم پوست هميشه در حال پير شدن ميباشد و تمديد آن هر ١ سال باعث ميشود روند پير شدن پوست به تعويق بيفتد.
آيا استفاده از اولتراپي عارضه ايجاد ميكند؟
ممكن ست قرمزي سطحي بعد از انجام كار بر روي صورت مشاهده شود ويا در بعضي از افراد ايجاد ورم، مور مور شدن ايجاد كند ولي تمامي اينها بسيار عادي و موقتي بوده.

بازدید 1589 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور