آر اف فرکشنال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 آر.اف فرکشنال     Fractional RF

 

 مکانیسم عمل آر اف فرکشنال(Fractional RF) چیست ؟

این سیستم که گاهی به آن MFR مخفف microneedle fractional RF هم میگویند به این صورت عمل میکند که سوزنهای بسیار ظریف وارد پوست میشود که بین آنها امواج رادیویی مبادله میشود این مساله باعث ایجاد گرما در بخش درم پوست میشود که این گرما باعث ایجاد کلاٰٰژن جدید و اتقباض کلاژن های قدیمی میشود. کلمه فرکشنال به معنی بخش و قسمت میباشد به این معنی که فقط بخشهایی از پوست حرارت میبیند و بخش عمده ای در معرض حرارت قرار نمیگیرد. این مساله باعث میشود که عوارض آر اف فرکشنال کمتر شود 

 کاربردهای فراکشنال آر اف چیست ؟
*مهمترین کاربرد فرکشنال آر اف در سفت کردن پوست (Skin Tightening) و درمان شلی پوست (Skin Laxity) است. در واقع آر اف این قابلیت را دارد که یک لیفتینگ بدون جراحی برای پوست ایجاد کند. این اثر به دو صورت ظاهر میشود یکی چند روز بعد از آر اف و یکی سه تا چهار هفته بعد که اثر دوم چندین سال دوام دارد. این اثر آر اف به قدری واضح است که میتوان از آن برای بالا بردن ابرو(brow lift) و درمان افتادگی پلک هم استفاده کرد (البته برای این کار لازم است که RF در مناطق خاص انجام شود)

با پیشرفت علم زیبایی در دنیا ؛خدمات بزرگی توسط سیستم های جدید زیبایی و لیزر به وجود آمده است

بدون نياز به خريد سوزن-داراي سنسور تشخيص چربي و لايه هاي پوست(تنها نمونه موجود در ايران)

R.F  فركشنال

با پيشرفت علم زيبايي در دنيا،خدمات بزرگي با توصل به سيستم هاي جديد صنعت زيبايي را تحت تاثير قرار داده است.شايد تا قبل از سال 2014 هنوز راه حل اساسي و دقيق براي رفع جاي جوش هاي عميق-افتادگي وشُلي پوست-خطوط پوست-جوش هاي قرمز و... وجود نداشت.

با اختراع آر.اف فركشنال Fractional R.F قدم هاي بزرگي در علم زيبايي نوين درجهت جوان سازي پوست به ويژه رفع جاي جوش برداشته شد.

دستگاه آر.اف فركشنال نيدلي (داراي سوزن) Fractional RF Microneedle

نوع قالب دستگاه آر.اف فركشنال مورد استفاده در اغلب كلينيك هاي پوست،داراي سوزن هايي است با قطر 200 ميكرون و پوشش طلا كه در هر ثانيه تا 50 بار وارد پوست مي شوند،اين نوع آر.اف فركشنال سوزني درد و خون ريزي زيادي دارد و باعث تخريب پوست مي گردد،در واقع اين تخريب پوست را وادار مي سازد كه هنگام بازسازي خود منافذ و جاي جوش  و... را نيز بازسازي كند.

نوع بسيار جديديتر و پيشرفته تر آر.اف فركشنال در سال 2016-2015 به مرحله ساخت و توليد رسيد كه بسيار قوي تر پا به عرصه زيبايي گذاشت.كره جنوبي در نوامبر سال 2015 دستگاه آر.اف فركشنال جديدي را ارايه نمود كه بدون درد و خون ريزي بود.

بله،اين آر.اف فركشنال با دو هند پيس (دستگيره خروج انرژي) بدون نياز به خريد سوزن بود،در واقع سوزن هاي اين آر.اف فركشنال اصلا وارد پوست نمي شود.

تاثير بسيار بالا و كاملا بدون درد و خون ريزي بودن اين آر.اف فركشنال 2016 يكي از مشخصه هاي اين دستگاه به شمار مي آيد.

-مزاياي آر.اف فركشنال 2016 بدون سوزن:

الف.بدون درد و خون ريزي(امكان به وجود آمدن كلوييد را از بين مي برد)

ب. داراي سنسور اسكن سطح پوست

ج.داراي دو هندپيس مجزا با قابليت سرد كردن پوست

د.محل تماس با سطح پوست توسط خود دستگاه استريل مي شود

تنها دارنده اين دستگاه در ايران كلينيك ام.بي(M.B) مي باشد.

 

 

 

 

بازدید 3138 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور