خرید دستگاه لیزر الکساندرایت - جنتل مکس پرو 2015 آمریکایی

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

  

 دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از بهترین دستگاه های زیبایی و رفع موهای زائد در بازار است که در این مطلب قصد داریم شما را با دستگاه لیزر موی زائد الکساندرایت یا دستگاه الکس بیشتر آشنا کنیم در ادامه مطلب با مانکی بیزینس - بازرگانی ام بی همراه باشید.

 لیزر موی زاید الکساندرایت جنتل مکس پرو

alexandirte hair removal-candela gentle max pro

 

موهای زاید یکی از شایعترین علل مراجعه به کلینیک های پوست و لیزر می باشد و روش های سنتی تاثیری در از بین بردن فولیکول (پیاز) مو ندارد. 

بنابرایناستفاده از کرم های موبر،اپیلاسیون اپی لیدی، تراشیدن ، بند انداختن با روش های دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد، ضخامت ورنگ قبلی می شوند.

طی چند سال گذشته تکنولوژی لیزر برای حل این مشکل به کار برده شده است.

 از سیستم های لیزر موثر در رفع موهای زاید می توان به لیزر دایود، لیزر الکساندرایت و ایلایت (E- light) و IPL اشاره کرد.

در کلینیک ام بی از تکنولوژی لیزر الکساندرایت جنتل مکس پرو2015 و لیزر دایود-همچنین 2015 shr(اس.اچ.آر)و 2014 Elight جهت رفع موهای زایداستفاده می شود.

لیزر الکساندر رایت یکی از سریعترین و موثرترین لیزرهای موجود در دنیا برای درمان موهای زاید به شمار می رود. در یک زمان بسیار کوتاه (در حدود هزارمثانیه) نور لیزر با شدت بالا بهپوست تابیده و همزمان ده ها فولیکول مو را تخریب می کند.

 اغلب موهای زاید تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند ومابقی در عرض 1 تا 2 هفته خود به خود ریزش پیدا میکنند.از دیگر روش های موثر در رفع موهای زاید سیستم IPL می باشد این روش سریع، آسان و بدون درد بوده و برای کلیه نقاط بدن قابل انجام است.این سیستم با تابش پرتوهای نوری با طول موج مناسب موجب تجمع انرژی و ایجاد حرارت در فولیکول های مو گشته و موجب تخریب آنها می شود.

نسل بسیار پیشرفته تر دستگاه های نوری IPL که با تکنولوژی های دیگر تکمیل شده است، ایلایت Elight ، نام دارد .دستگاه ایلایت از سیستم نوری IPL پیشرفته به همراه سیستم رادیو فرکوئنسی (RF) برای از بین بردن موهای زاید کمک می گیرد.

استفاده از سیستم هوشمند سرماساز بسیار قوی در دستگاه های موجود در کلینیک ام بی سبب خنک نگه داشتن سطح پوست در حین انجام کار و در نتیجه بالا بردن عملکرددستگاه و سیستم مورد انتظار می شود.

سیستم RF باعث ایجاد گرمای عمقی در سطح 5-4 میلی متری پوست می شود که هیچگونه ضرری برای بدن ندارد و جزء امواج رادیویی است.

بعد از انجام لیزر تعداد موها کاهش یافته اما چون موها در فازهای متفاوتی از رشد به سر می برند تعدادی از آنها طی عمل لیزر از بین نرفته و باقی می مانند. بنابراین باید این عملهر 5-3 هفته یک بار تکرار شود تا موها کامل از بین بردند. 

تعداد جلسات بسته به نوع دستگاه (السکاندرایت.دایود.اس.اچ.آر یا ایلایت) و ناحیه مورد درمانحداقل 4 تا 10جلسه میباشد که گاهی در بعضی نواحی مقاوم مثل صورت تا 12 جلسه درمان لازم است.

 

 

 

 

 

بازدید 12242 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور