مزوتراپی صورت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مزوتراپي صورت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مزوتراپی صورت


مزوتراپی - مزوتراپی یک روش درمانی جدید می‌باشد. در این روش دارو در قسمتهای مختلف پوست تزریق می‌شود. در واقع دارو به بجای اینکه از راه دهان خورده شود، مستقیماً به داخل پوست تزریق می‌شود. تزریقهای متعدد توسط دستگاه مزوتراپی در فواصل منظم در پوست صورت میگرد. در حال حاضر از این روش برای درمان موارد زیر استفاده می‌شود:

 

 

نمونه های کاربرد مزوتراپی در زیبایی:

* کشیدن پوست صورت ( لیفتینگ ) و درمان افتادگی صورت
* رفع پف دور چشم و افتادگی پلک
*رفع تیرگ‍ی دور چشم
* درمان چاقی موضعی بدن، اندام و صورت
* درمان سلولیت و افتادگی پوست اندامها و صورت
* درمان ملاسما و لک حاملگی یا لک صورت
* درمان ریزش مو و تقویت موها
* درمان استریا(ترک خوردن پوست بدنبال حاملگی)
* رفع غبغب زیر چانه و گردن

كوكتل هاي ساختگي

(مواد مغذی و ویتامین های محلول)توسط متخصص پوست، جهت جوانسازی و لیفتینگ(رفع شلی)

Face-Mesotherapy

مزوتراپي به تزريق مقدار كم داروهاي درماني با فواصل مشخص و بطور مكرر در لايه هاي مياني پوست يا مزودرم گفته مي شود در مزوتراپي مواردي مانند آمينو اسيدها،ويتامين ها مثل ويتامين c،مينوكسيديل و مواد حل كننده چربي بطور موضعي تزريق مي شوندتا در مواردي مثل جوانسازي،برطرف كردن لك هاي ناشي از بارداري ،برطرف كردن سياهي و تيرگي دور چشم،ريزش موي سر و برطرف كردن چربي هاي موضعي بالاخص غبغب مورد استفاده قرار گيرند.

در اين روش با استفاده از سوزن هاي ريز تا عمق 4mm مواد مورد نظر به زير پوست يا پوست موي سر تزريق مي شوند.پس از تزريق يكسري فعل و انفعالات در سلول هاي پوست و مو صورت مي گيرد و سلول هاي جديد توليد مي شوند و كم كم به لايه هاي سطحي تر پوست مي آيند و سلول هاي قديمي تر كه از بين رفته از سطح پوست خارج شده به اين ترتيب چوانسازي پوست و روشن شدن آن اتفاق مي افتد.به همين دليل مي تواند در بر طرف كردن چروك هاي ريز ،تيرگي هاي دور چشم و ردمان بعضي لك ها استفاده شود.

بازدید 2440 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور