فروش دستگاه میکرودرم ابریژن

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

میکرودرم ابریژن چیست و چه کارایی هایی دارد؟

در روش ميکرودرم ابريژن يا ميکرودرم ابريشن، کل پوست را در معرض تماس با يک ماده معدني بي ضرر که همان پودر اکسيد آلومينيوم مي باشد قرار مي دهند که اين پودر با داشتن کريستال هاي ريز باعث مي شود که پوست ساييده شده و بافت هاي مرده از بين رفته و ترميم پوست فعال گردد.

روش ميکرودرم ابريژن,ميکرودرم ابريشن


از بين بردن ضخامت پوست منجر به بهتر شدن تبادلات فيزيولوژي پوست و همچنين تحريک کلاژن سازي براي تقويت قوام پوست با تحريک فيبروبلاست ها و شکستن مقاومت پوستي براي همکاري با ساير درمان هاي دارويي پوستي و موثرتر شدن داروها مي شود.

پودر اکسيد آلومينيوم توسط دستگاهي جديد بر روي پوست صورت پخش شده و دوباره از روي آن مکيده مي شود. اين عمل درد و ناراحتي نداشته و عارضه خاصي ندارد، تنها ممکن است تا يک روز مختصري قرمزي روي پوست صورت ديده شود و بعد از آن رفع مي شود.
براي انجام اين روش آمادگي قبلي نياز نمي باشد و ضمن انجام، درد و ناراحتي نداشته و بعد از اتمام عمل نياز به استراحت نداشته و شخص مي تواند به محل کار خود مراجعه کند.

میکرودرم یکی از بی خطر ترین و بدون درد ترین روش های لایه برداری  و از بین برنده ی چین و چروک سطحی پوست  و همچنین باعث از بین رفتن جوش های سرسیاه با قیمت ارزان و مناسب می باشد.

در روش لایه برداری میکرودرم بوسیله پودر الماسی شکلی به نام اکسید آلومینیوم که روی پوست ریخته میشود و با خاصیت مکندگی این دستگاه این پودر ها شروع به لایه برداری میکنند.

میکرودرم هایی که در قدیم مورد استفاده قرار میگرفتند از این پودر ها بهره مند بودن و پاک کردن ابن پودر ها تا حدود بسیار زیادی از سطح پوست بیمار سخت بود و در بعضی موارد باعث مشکل تنفسی برای مریض یا پزشک میشدند.

در روش نوین به جای پودر اکسید آلومینیوم با استفاده از اکسیژن جت آب به همراه ویتامین روی صورت پاشیده میشود و با میکرودرم صورت را لایه برداری میکنند.

دستگاه میکرودرم کره ای بوده و  سر های مختلفی برای نواحی مختلف صورت و بدن را دارا می باشد.

 

 

 

بازدید 2579 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور