فروش لیزر هانوور 2017 – 2018

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فروش لیزر هانوور 2017 – 2018 :
حاصل سالها فعالیت در محیط تجهیزات پزشکی و پوست و مو یکی از قدرتمند ترین برندهای لیزموهای زائد به اسم هانوور می باشد شاید به قدرت یکی از با کیفیت ترین دستگاه های روز را میتوان اس اچ آرهانوور نام برد (hanover shr) قدرت بالا برای رفع موهای زائد به جهت تکنولوژی بالای این سیستم و همچینین سیستم جدید پردازش داده ها و کیفیت قطعات این دستگاه لیزر موی های زائد shr را به پرطرف دارترین تبدیل کرده است.
مزایای این لیزر را می توان موارد زیر نام برد:
1- دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر هانوور hannover shr : دارای سیستم تنظیمات هوشمند است و تا 90 درصد تنظیمات به صورت هوشمند انجام می دهد.
2- دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر هانوور 2018 hannover shr : دارای خنک کننده 5 تا 10 درجه است و این دستگاه مانع از سوختن و آسیب به پوست می شود . به جهت خنک کننده بسیار قوی این دستگاه بدون درد و هیچگونه سوختیگی و التهاب است.
3- دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر هانوور hannover shr
لامپ لیزر استفاده شده ازهندپس این دستگاه به جهت کیفیت خیلی بالا عمر بسیار بالایی دارد و در حدود 5-4 برابر سیستم های قبلی و shr های قبلی طول عمر دارد که موجب می شود صرفه اقصادی شما با لیزر هانوور بیشتر شود.

4- دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ ار هانوور ( shr hannover ) :
دستگاه اس اچ آر هانوور دارای هندپیس هوشمند است ، این به این معناست که در دستگاه هانوور دیگر نیازی به فیلتر نیست در مواقع بدون استفاده از فیلتر که موجب کاهش میزارن انرژی می شود میتوان با لیزرها انجام داد.

فیلتر جوان سازی ویا سایر فیلتر ها به مرور زمان موجب رسوب زدگی می شوند و این مساله قدرت دستگاه و میزان انرژی انتقالی به سطح پوست را می کاهد که به همین جهت در دستگاه لیزرهای موهای زائد اس اچ ار هانوور 2018-2017 شما قدرت را به هیج عنوان از دست نمی دهید.
5- دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ ار هانوور ( shr hannover )
- طراحی منحصر به فرد این دستگاه لیزر اس اچ ار هانوور و امکان انجام لیزر به صورت 24 ساعته ( عدم داغ کردن دستگاه ) به موجب داشتن جت فن و نتیجه عالی بسیار نزدیک به الکساندرایت از نکات مهم در هنگام خرید دستگاه لیزر اس اچ آر هانوور است.

بازدید 1778 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور