دستگاه ان دی یگ کیو سوئیچ(Q Switched nd yag)پاك كردن تاتو و خالكوبي

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دستگاه ليزر تتو(تاتو-خالكوبي) ان دي يگ كيوسوييچ (Q Switched nd yag)

 

درمان لکه های صورت با لیزر کیو سوئیچ :


دستگاه لیز0ر کیوسوییچ Qswitch برای از بین بردن تاتو و رنگدانه های صورت و بدن طراحی و ساخته شده است . به طور معمول برای پاک کردن تاتو از لیزر کیوسوئیچ استفاده می شود که نحوه عملکرد این لیزر به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر می کند و آنها را به ذرات ریز تبدیل می کند. این ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته شده و کم کم دفع می شوند، لذا عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو را سلول های ایمنی خود بدن انجام می دهند و درواقع رنگ های ریز شده را ریزه خواری کرده و از بین می برند .
کاربردهای لیزر کیوسوئیچ :

حذف و پاک کردن کامل تاتو و خالکوبی صورت و بدن .
حذف خالکوبی و خال های مادر زادی بدن و صورت .
حذف لکهای پوستی و کبودی ، لکه های قهوه ای .
حذف خال و کک و مک پوست بدن و صورت .

ليزر ان دي يگ كيوسوئيچ Qswitched nd yag laser

اين روزها اگر خواننده اين مطلب خود جهت پاك كردن تتو و خالكوبي نيازي به دستگاه كيوسوئيچ نداشته باشد،حتما در خانواده و يا دوستان خود افرادي را مي شناسد كه به دلايل گوناگون (استخدام-ازدواج-دل زدگي از طرح تتو)به دنبال پاك كردن تتو-تاتو(Tattoo) خود مي باشند. مسلما استفاده از راه هايي غير حرفه اي-غير تخصصي نظير اسيد ميوه ،تراشيدن سطح پوست،سوزاندن و... علاوه بر مناسب نبودن مضرات جبران نا پزيري حواهد داشت! به همين دليل ما تنها راه قطعي پاك كردن تاتو-تتو-خالكوبي را استفاده از ليزر پر توان ان-دي-يگ كيوسوييچ(Qswitched nd yag ) معرفي مي نماييم.

نحوه عملكرد و مشخصات ليزرهاي كيوسوييچ ارايه شده در بازرگاني ام.بي:

عمق نفوذ ليزر ان دي يگ كيوسوئيچ 1064 نانومتر مي باشد.اين طول موج به هيچ وجه به پوست آسيبي نمي رساند و تنها رنگ هاي زير پوست را مورد اصابت قرار مي دهد،رنگدانه پس از دريافت انرژي ليزر(تا 1000 ژول انري قابل تنظيم مي باشد)منفجر مي شود و ساختار رنگ تغيير پيدا مي كند،گلبول هاي سفيد پس از تخريب رنگدانه آن را به عنوان عامل خارجي مي شناسد و از بدن دفع ميكند. دستگاه هاي كيوسويچ ارايه شده در بازرگاني ا.بي ساخت كره جنوبي مي باشد و توانايي پرتاب انرژي به سطح پوست را از 10 شات بر ثانيه دارند،همچنين جهت تمامي رنگ ها و پوست ها قابل استفاده مي باشند و اين ليزرها علاوه بر پاك كردن تاتو و خالكوبي امكان پاك كردن كك و مك-لك هاي سطحي-ماه گرفتگي و ... را نيز دارند.

بازدید 7982 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور