ليزرموي زايد IPL و مقايسه آن با SHR

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

استفاده از تكنولوژي IPL بدين معني است كه نور ايجاد شده با برخورد به رنگدانه و ملانين مو تبديل به گرما شده و باعث از بين بردن مو ميشود، با اين حساب اين روند فقط بر روي موهايي كار ميكند كه تيره هستند، از بين بردن موهايي كه به رنگ روشن هستند با سيستم IPL امكان پذير نيست.
بر خلاف دستگاه هايي كه آن هارا ليزر ميناميم، در سيستم IPL فقط از نور يك طيف طول موج استفاده ميشود و از لايه پوست عبور ميكند تا به ريشه و ملانين مو برسد ، ملانين نور وا تبديل به انرژي كرده كه اين انرژي به صورت گرما ميباشد و باعث داغ شدن ريشه مو شده و آن را از بين ميبرد.
استفاده از سيستم آي پي ال زماني كه مو در فاز رشد ميباشد بسيار موثر واقع ميشود.
بايد در نظر داشت استفاده از سيستم آي پي ال نياز به گذراندن چندين جلسه مكرر به فاصله ١ يا ٢ ماه دارد.
تعداد اين جلسات بستگي به مقدار و حجم موي باقيمانده دارد.
بايد بدانيد كه در زمان انجام كار عينك مخصوص را بايد برروي چشم بگذاريد زيرا نور ساطع شده از دستگاه به صورت Flash Light ميباشد و زماني كه هندپيس را روي بدن خود حس كرديد احساس داغي و سوزن سوزن شدن خفيف را نيز حس خواهيد كرد.
مزاياي استفاده از IPL:
سريع ، موثر در از بين بردن اوليه مو ها
ديگر نياز به شيو كردن نيست
پوستي نرم و صاف به شما ميدهد
بر روي تمامي نواحي بدن استفاده ميشود
روشي ارزان براي از بين بردن مو ميباشد.
استفاده از سيستم SHR:
معرفي دستگاه Super Hair Removal كه معروف به اس اچ آر ميباشد :
اين روش يكي از روش هاي نوين و جديد ميباشد كه در مقايسه با سيستم IPL كاملا بدون درد ، سريع و بدون عارضه ميباشد و روشي است بسيار موثر در از بين بردن مو ها.
-بدون درد بودن SHR:
در روش استفاده از IPL مقدار توليد شده گرما بسيار بايد زياد باشد تا بر روي ملانين و ريشه مو اثر بگذارد، اين خود ممكن است موجب آسيب به بافت پوست شود، در حالي كه استفاده از سيستم SHR از اين نظر كه نور و انرژي گرمايي كه توليد شده ذره ذره به ملانين مو ميرسد و همين امر باعث اثر بخشي بالا و بدون درد بودن آن ميشود.
سيستم منحصر به فرد اس اچ آر باعث شده تا تمامي تيپ هاي پوستي و مويي بتوانند از آن استفاده كنند .
همچنين به علت اينكه اين سيستم نور و گرما را ذره ذره به ريشه مو ميرساند كه همين امر باعث ميشود به پوست آسيبي وارد نكند شما ميتوانيد در تمامي فصول سال از اين ليزر بهره مند شويد ختي پوست هايي كه افتاب گرفته هستند و يا برنزه هستند نيز ميتوانند از اس اچ آر بهره مند شوند.
براي گرفتن بهترين نتيجه ما پيشنهاد ميكنيم افراد ٦ تا ١٠ جلسه به فاصله ٤ هفته يكبار مراجعه داشته باشند .
به علت سريع بودن كار دستگاه از آن براي تمامي نواحي بدن ميتوان استفاده كرد.
استفاده از SHR بسيار بدون خطر ميباشد، زيرا مقدار نور به صورت مشخص و ذره ذره ساطع شده و همين امر باعث ميشود كه اين دستگاه متناسب براي انواع پوست و موهاي مختلف باشد.
_آيا مو ها قابليت برگشت پيدا ميكنند؟
موهايي كه در زمان فاز رشد ليزر بر روي آنها انجام شده نبايد برگشت داشته باشند،اما مو هايي كه در فاز خواب بوده اند بايد ليزر دوباره روي آنها انجام شود ، همچنين اين امر بسيار طبيعي است كه بعد از كامل كردن درمان فرد بعد از ٢ سال مراجعه داشته باشد ، در اين زمان تغييرات بسياري بر روي سيستم بدن از جمله تغييرات هورموني اتفاق ميوفتد.
استفاده از اس اچ آر هيچ دوره نقاهتي ندارد و بلافاصله بعد ار انجام ميتوانيد به زندگي و كار هاي عادي روزانه خود برسيد.

بازدید 1620 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور