کاربرد و نوع درمان دستگاه co2 fractional

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ليزر co2 فركشنال نسل جديدي ليزر است كه بدون نياز به عمل جراحي درمان جوان سازي پوست را انجام ميدهد.
ليزر co2 فركشنال داراي بالاترين طول موج در تمامي ليزر هاي موجود در بازار ميباشد و با كمترين ريسك حتي بر روي تيپ پوستي تيره نيز ميتوان از آن استفاده كرد.
ليزر co2 فركشنال براي درمان چين و چروك هاي عميق نسبت به تمامي ليزر هاي جوانسازي موجود در بازار برتري داشته و همچنين از آن براي پوست هاي آسيب ديده توسط نور خورشيد و يا رد ضخم هايي كه در اثر عمل جراحي و... بر روي بدن ايجاد شده و يا رد جاي جوش استفاده ميشود.
از اين ليزر حتي بر روي پلك چشم و اطراف دهان نيز ميتوان استفاده كرد.
ليزر co2 فركشنال به علت طول موج بالايي كه دارددر موارد بسيار زيادي كاربرد دارد.
◦ از بين بردن خطوط در ناحيه صورت و گردن
◦ روشن شدن پوست
◦ رفع ترك هاي ايجاد شده بر روي پوست
◦ رفع آسیب ديدگي پوست در اثر آفتاب
◦ رفع جاي زخم
◦ رفع جاي جوش
توجه داشته باشيد استفاده از اين ليزر فقط بايد توسط متخصص صورت بگيرد، توجه به اين نكته در رومد درمان و نتيجه گيري شما تاثير بسيار زيادي دارد.
ليزر co2 فركشنال در چه مواردي استفاده نميشود؟
اين ليزر براي از بين بردن واريس هيچ تاثيري ندارد.
اين ايزر بر روي رگ هاي خوني رقيق شده در زير پوست هيچ اثري ندارد و حتي ميتواند به طور موقت ظاهر پوست را بدتر كند زيرا درمان با co2 فركشنال خودش باعث ايجاد قرمزي پوست ميشود.
پس اين سوال كه مدام ليزر فركشنال را براي درمان بايد انتخاب كرد بسيار مهم است و براي دريافت جواب آن بايد به متخصصين رجوع كرد تا به صورت كامل اين موضوع را برايتان توضيح دهند.
ليزر co2 فركشنال با نفوذ بالايي كه دارد به جزء جزء لايه هاي پوست اثر كرده و تاقير بسيار عالي بر روي چروك هاي بسيار عميق صورت، دور دهان و دور چشم ميگذارد و براي افرادي كه بين رده سني ٤٠ تا ٧٠ سال هستند تاثير چشم گيري دارد، اما چون ليزر co2فركشنال ميتواند به لايه هاي عميق نفوذ كند دوران نقاهت و بهبود آن نسبت به ساير روش ها طولاني تر است.
اگر جزي آن دسته از افرادي هستيد كه نميتوانيد دوران نقاهت طولاني را تحمل كنيد و يا به خاطر شرايط كاري نميتوانيد اين دوران را بگذرانيد اين روش به شما توصيه نميشود.
ليزر co2 فركشنال چگونه عمل ميكند؟
اين ليزر با گرفتن پرتوي co2 و تجزيه آن به صورت پرتوي نور عمل ميكند.
اين پرتوهاي بسيار زياد و كوچك به لايه هاي زيرين و عميق تر پوست نفوذ كرده سپس پوست شروع به ترميم بافت آسيب ديده ميكند و از طريق لايه ريزي بافت آسيب ديده , بافت جديد جايگزين ميشود.
◦ آيا ميتوانيد بعد از انجام co2فركشنال ميتوان از خدمات ديگر پوستي و زيبايي بهره گرفت؟
خير، شما در يك زمان قادر به انجام خدمات ديگر پوست و يا زيبايي نحواهيد بود. اين خدمات شامل : بوتاكس، تزريق ژل، تزريق چربي، استفاده از ليزر موي زايدو هيچ نوع ليزر ديگري نخواهيد بود.
◦ مدت زمان دوره نقاهت بعد از انجام co2 فركشنال چه قدر ميباشد؟
دوره نقاهت كاملا به اين بستگي دارد كه شما چه قدر مراقب پوست خود خواهيد بود و آيا تمامي نكات گفته شده به شما رعايت شده يا نه؟ نكاتي كه بسيار همه است از قبيل :
پوست خود را بايد در مقابل نور (مستقيمو غير مستقيم) خورشيد محافظت كنيد.
همچنين به رعايت بهداشت عمومي پوست خود دقت كنيد.
◦ چه موقع تاثير ليزر co2 فركشنال مشخص ميشود؟
درمان ميتواند به صورت عميق صورت بگيرد با دوره نقاهت و دوره بهبود طولاني تر و يا به صورت سطحي با دوره نقاهت كمتر اما در تعداد جلسات بيشتر.
هرچه درمان عميقتر باشد نتيجه رضاعت بخش تر خواهد بود. اما بعضي از مريض ها ترجيح ميدهند درمان سطحي تر باشد و دوره نقاهت كوتاه تر ولي تعداد جلسات بالاتر.
تاثيرات ليزر co2فركشنال را به صورت آني مشاهده ميكنيد اما تاثير نهايي بعد از ٣ الي ٦ ماه مشخص ميشود.
بين ٤تا ٦ هفته ممكن است پوست به رنگ صورتي در آيد، در اين زمان پوست شما بسيار نرم ميباشد و خرچه رنگ پوست نرمال تر ميشود خطوط و ود ضخم و يا جاي جوش كم تر ميشود.
◦ بعد از انجام درمان پوست در چه وضعيتي قرار دارد و مدت زمان بهبود چه قدر است؟
در ٢٤ ساعت اوليه پس از درمان در ناحيه تحت درمان احساس آفتاب سوختگي مكنيد كه با گذاشتن آيس پك در فواصل ١٠ الي ١٥ دقيقه هر ١ ساعت ١ بار تا ٥،٦ ساعت اوليه پس از درمان بسيار موثر خواهد بود.
طي ٢ الي ٧ روز پوست شروع به پينه بستن ميكند و طي ٣ الي ٦ هفته به رنگ صورتي ميباشد،تمامي اين علايم بستگي به عمق انجام درمان دارد .بعد از ١ هفته يا بيشتر ميتواند از مواد آرايشي استفاده كنيد . به ندرت در بعضي افراد كبودي هايي ايجاد ميشود كه اثر آن ممكن است تا ٣ هفته بعد از درمان نيز باقي بماند.
◦ درمان با ليزر co2 فركشنال نياز به چند جلسه درمان دارد؟
تعداد جلسات بستگي به ميزان آسيب ديدگي، ميزان چين و چروك و .... دارد.اگر شما ميتوانيد دوره نقاهت ٧ روزه را بگذرانيد ١ الي ٢ جلسه درمان كافيست.

◦ چه كساني نميتوانند از اين روش درمان استفاده كنند؟
افرادي كه شيمي درماني انجام ميدهند.
افرادي كه آكوتان مصرف ميكنند.
افرادي كه مشكلات انعقاد خون دارند.

بازدید 1963 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور